ارسال اس ام اس انبوه

صاحبان کسب و کار برای این که در بازار رقابتی موفق باشند، احتیاج دارند که در مرحله اول کسب و کارشان دیده شود تا بتوانند مشتری جدید جذب کنند، و در مرحله دوم بتوانند با مشتریان خود هر چه بیشتر در ارتباط باشند تا از آنها مشتری وفادار بسازند. سامانه پیامکی، این امکان را برای صاحبان کسب و کار فراهم میکند تا هم بتوانند ارسال اس ام اس انبوه برای جذب مخاطب داشته باشند، هم با مشتریان خود به طور مداوم از طریق ارسال پیامک در ارتباط باشند. با توجه به آمار اعلام شده، ۹۵ درصد از پیامک ها توسط مخاطبان خوانده می شوند و امروزه اکثر مخاطبان چه سنتی و چه مدرن، با تلفن همراه خود مشغول به فعالیت هستند، بنابراین ارسال پیامک می تواند بسیار تاثیرگذار و هدفمند باشد.

انواع ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس

چه پیامک هایی از طریق سامانه ارسال پیامک ارسال می­شوند؟

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای جذب مخاطب

ارسال پیامک انبوه به روشی گفته می­شود که پیامک جهت تبلیغات در حجم بالا برای مخاطبان مرتبط با یک بیزینس ارسال می­ شود، تا آنها را از وجود یک بیزینس و همچنین محصولات و خدمات آن با خبر کند. انتخاب دقیق مخاطبین به صرفه جویی در وقت و هزینه کمک به سزایی می­ کند، و از تبلیغات spam تا حد زیادی جلوگیری می­کند. در مدیانا اس ام اس روش های مختلفی برای تفکیک مخاطبین در نظر گرفته شده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

ارسال پیامک به مخاطبان (مشتریان)

هزینه ای که بابت خرید مجدد یک مشتری قدیمی پرداخت می ­کنید بسیار کمتر از هزینه ای است که برای جذب مشتری جدید پرداخت می­ کنید، بنابراین ارتباط مستمر با مشتریان کمک می­ کند با هزینه ای کمتر فروش برقرار باشد. روش های متعددی برای حفظ این ارتباط وجود دارد که به صرفه ترین و رایج ترین نوع آن پیامک است. این روش به دلیل ورود به حریم شخصی مشتریان ملاحظات مخصوص به خود را دارد که با رعایت کردن آنها می­ توانید به بهترین نحو از آن استفاده کنید.

انواع ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای جذب مخاطب

ارسال پیامک کدپستی

قابلیت ارسال پیامک با تفکیک کدپستی در سامانه مینو اس ام اس کمک می کند پیامک تبلیغاتی شما دقیقا به شهر و منطقه مورد نظر ارسال شود و از ارسال پیامک بی هدف به مناطقی که مخاطب کسب و کار شما نیستند، جلوگیری شود.

ارسال انبوه منطقه ای

اگر بخواهید به شماره های یک منطقه به تفکیک پیش شماره موبایل آنها (دائمی و اعتباری) ارسال پیامک داشته باشید، روش ارسال انبوه منطقه ای در سامانه مینو اس ام اس بهترین انتخاب است.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

با تفکیک سن و جنسیت مخاطبان می توانید به هدف خود برای ارسال پیامک نزدیک تر شوید و زمان و هزینه خود را صرف افرادی خارج از سن و جنسیت مطابق با کسب و کار و خدمات خود نکنید.

 

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

مخاطبان پیامک در این نوع از ارسال، از روی نقشه google map انتخاب می شوند و پیامک برای آن ها ارسال می شود. این نوع ارسال بدون نیاز به کدپستی و نام محل و منطقه قابل انجام است.

بانک شماره تلفن مشاغل (اصناف)

با استفاده از بانک شماره تلفن مشاغل در سامانه به راحتی میتوانید به اصناف مرتبط به کسب و کار خود پیامک ارسال کنید و همزمان از فیلتر سن و جنسیت نیز برای این نوع ارسال استفاده کنید.

پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی ۶۰ ثانیه ای با استفاده از تمام بانک شماره تلفن های موجود در سامانه انجام می شود و شما میتوانید از ارسال پیام شخصی سازی شده با صدا و آهنگ انتخابی خود لذت ببرید.

ابزارها و ماژول های متنوع برای ارتباط با مشتریان

در سامانه مینو اس ام اس، روش هایی برای ارتباط سریع تر با مشتریان برای شما در نظر گرفته شده تا با افزایش تعداد مشتریان از اتلاف وقت شما برای ارتباط موثر با مخاطبان جلوگیری شود. ایجاد دفترچه تلفن یکی از مهمترین مواردی است که باید در پنل اس ام اس انجام دهید، زیرا بسیاری از پیامک های سیستمی(خودکار) را می توانید از طریق دفترچه تلفن به دست مشتریان برسانید. در ارسال های سیستمی که با ماژول های ارسال پیامک انجام میشوند، فقط کافی است یک بار مشخصات افراد را در دفترچه تلفن وارد کنید، تا اس ام اس ها به صورت زمان بندی شده و خودکار به مخاطبین ارسال شوند. ارسال های سیستمی با جهت صرفه جویی در وقت و بالا بردن کیفیت ارتباط با مشتریان انجام می شوند.

انواع ارسال پیامک به مخاطبان (مشتریان)

ارسال پیامک نظیر به نظیر

این روش ارسال کمک می کند پیامک های مختلف که قرار است به مشتریان مختلف ارسال شوند، در زمان واحد ارسال شوند. با این کار از اتلاف وقت برای ارسال تک به تک پیامک ها جلوگیری می شود.

ارسال پیامک با کلمات کلیدی

با این روش ارسال پیامک در پنل اس ام اس مدیانا، پیامک ها در عین یکسان بودن محتوا و ارسال گروهی آن ها، برای هر مخاطب شخصی سازی می شوند و در آن می توان از نام مخاطب، تاریخ و … استفاده کرد.

پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی می تواند انتخاب خوبی برای تبریک مناسبت ها و اعلام اقساط باشد، با این روش احتمال بسیار کم نادیده گرفته شدن پیامک دیگر وجود ندارد و شنیدن پیامک به صورت صوتی تاثیرگذاری بیشتری دارد.

دفترچه تلفن

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که پیامک ها به صورت خودکار به گروه های مخاطبینی که ایجاد کرده اید ارسال شوند، مثلا برای ارسال متنی خاص به لیست مشتریان VIP ، کافیست یک دفترچه تلفن ایجاد کنید تا پیامک ها به صورت خودکار به آن گروه ارسال شوند.