ارسال پیامک براساس الگو (پترن)

با راهکار ارسال پیامک با پترن در سامانه مینو اس ام اس، پیامک های مهم را سریعتر به دست کاربرانتان برسانید و برای پیامک های غیر تبلیغاتی خود، نگران نرسیدن آنها به دست خطوط بلک لیست نباشید. پیامک ارسال شده با پترن در کمتر از ۵ ثانیه به دست تک تک افراد خواهد رسید.

ارسال پیامک براساس الگو (پترن)

با راهکار ارسال پیامک با پترن در سامانه مینو اس ام اس، پیامک های مهم را سریعتر به دست کاربرانتان برسانید و برای پیامک های غیر تبلیغاتی خود، نگران نرسیدن آنها به دست خطوط بلک لیست نباشید. پیامک ارسال شده با پترن در کمتر از ۵ ثانیه به دست تک تک افراد خواهد رسید.

ارسال پیامک بر اساس پترن چیست؟

برای ارسال پیامک به صورت وب سرویس دو راهکار وجود دارد، راهکار اول ارسال پیامک از طریق url است که سایت یا اپلیکیشن شما هر متنی را در هر مرحله ای میتواند برای کاربران ارسال کند که برای این کار نیاز به تایید تک به تک متن پیامک ها وجود د ارد. راهکار دوم که از طریق سامانه مینو اس ام اس ممکن میشود، ارسال پیامک از طریق پترن یا الگو است. حالا ارسال پیامک با الگو چیست؟ در این حالت الگوی پیامک ارسالی شما به مخاطبانتان یکبار مورد تایید قرار میگیرد و پس از آن بدون نیاز به بررسی متن و صرف زمان طولانی، به دست کاربران میرسد.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست با ارسال بر اساس الگو یا پترن

سرعت ارسال پیامک کد فعالسازی برای وبسایت ها و اپلیکیشن ها بسیار حائز اهمیت است، این امکان در شرایط عادی به دلیل وجود مانیتورنگ برای جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی وجود ندارد. راهکاری کارآمد که در مدیانا برای اینگونه پیامک ها و پیامک هایی با متن های ثابت با ارسال بالا در نظر گرفته شده “ارسال با پترن” یا الگو می­باشد. این نوع ارسال با وب سرویس پیامک مدیانا انجام می­شود و با یکبار تائید شدن پترن، پیامک ها در صف تائید مانیتورینگ قرار نمی­گیرند و در کمتر از ۵ ثانیه به دست مخاطبان می­رسند.

با این امکان شما می‌توانید مجوز ارسال پیامک از طریق خطوط خدماتی به شماره های بلک لیست را داشته باشید. کافیست پترن مورد نظر را در سامانه ثبت و پس از تایید آن توسط تیم مانیتورینگ مدیانا، در سایت یا اپلیکیشن خود اعمال کنید.

چرا باید در ارسال پیامک از پترن یا الگو استفاده کنید؟

به متن این پیامک دقت کنید:
سفارش شما با کد ۳۴۸۷۶۵ هم اکنون تکمیل و آماده ارسال شد” فروشگاه رز مارکت”
روزانه هزاران پیامک با این ساختار برای کاربران و مشتریان ارسال می­شود، در این پیامک ها تنها یک یا چند متغیر مثل شماره پیگیری محصول، نام کاربر، مبلغ بدهی یا اطلاعاتی از این دست شخصی وجود دارد. شاید تمام این پیامک ها حاوی کد فعالسازی نباشند و زمان رسیدن آنها مثل کدها اورژانسی نباشد اما در صف تائید قرار گرفتن این پیامک ها هم برای صاحبین کسب و کار منطقی به نظر نمی­ آید و هم انرژی تیم مانیتورینگ را خواهد گرفت. نکته حائز اهمیتی که در این پیامک ها وجود دارد این است که این پیامک ها باید به دست تمام مشتریان حتی آنهایی که خطوط خود را بلک لیست کرده اند نیز برسد.

همزمان با ثبت نام در سامانه پیامک مینو اس ام اس، خطوط خدماتی برای ارسال پیامک های غیر تبلیغاتی به شما تعلق می­گیرد که پیامک های ارسال شده شما با این خطوط، صد در صد موفقیت آمیز به دست تمامی کاربران خواهند رسید.

تمام این موضوعات مطرح شد تا به شما بگوئیم که ارسال پیامک با پترن باعث می­شود:

نمونه پترن ها در سامانه پیامکی مینو اس ام اس

تایید شده

خوش امدید : %name% کد تایید شما %verification-code%

مشتری گرامی سفارش شما با کد رهگیری %code% توسط %company% ارسال شد با تشکر فروشگاه اینترنتی “نام فروشگاه”

سلام
آگهی شما رد شد !
لطفا آگهی خود را ویرایش نمایید.
ویرایش آگهی: %ad_edit_url%
“نام فروشگاه”

تیکت با عنوان %subject% از سوی %username% باز شد. %ticket_id% “نام فروشگاه”

%name% عزیز سفارش شما ثبت گردید.

به “نام فروشگاه”خوش آمدید کد تایید شما %verification-code%

سلام کاربر عزیز سفارش شما %order_id% تکمیل شد و اطلاعات اکانت به ایمیل شما ارسال شد. با تشکر “نام فروشگاه”

تاییده نشده

کد تائید حساب کاربری شما {code} می باشد.

علت رد: (اشتباه در ثبت متغیر وجود دارد و از %…% استفاده نشده است)

کاربرگرامی عضویت شما با موفقیت تایید شد.

علت رد: (متن بدون متغیر است)

 %title% %phone% %description%  

علت رد: (هدف پیغام مشخص نیست)

سلام و درود کاربر محترم آگهي شما در سايت تاييد و منتشر شد.

علت رد: (متن بدون متغیر است)

%header% %body% %footer%

علت رد: (متن مورد نظر باید در پترن نمایان باشد)

% رمز یکبار مصرف شما%code%  

علت رد:  (نام کمپانی می بایست اعلام شود )

افزونه‌های پیامکی سازگار با پترن

اگر از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می­کنید، افزونه های پیامکی زیر به شما کمک میکنند از قابلیت ارسال سریع پیامک با پترن به صورت رایگان استفاده کنید. در ادامه به تعدادی از این افزونه ها اشاره میکنیم.

  • افزونه پیامکی دیجیتس
  • افزونه پیامکی ووکامرس با پترن
  • افزونه پیامکی گرویتی فرم با قابلیت پترن
  • افزونه پیامکی whmcs برای ارسال کد تایید
  • افزونه پیامکی اپن کارت با قابلیت پترن
  • افزونه پیامکی ارسال کد فعالسازی پرستاشاپ