پنل نمایندگی اس ام اس چیست؟

در​   پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و سایر قابلیت های پنل کاربری امکان کسب درآمد از اعطای پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد. شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه میکند، میتواند پنل نمایندگی با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد نماینده زیر مجموعه) تعریف کند و ازفروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل اس ام اس ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.نمایندگان میتوانند تعرفه ارسال پیامک و خطوط را با توجه به سیاست های فروش و بازاریابی خود تعیین نمایند. همچنین میتوانند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات، کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … بازار هدف خود را در یک بستر نا محدود تعیین کنند. پنل نمایندگی اس ام اس امکان کسب درآمد و همچنین ارتباط با مشتری را برای انواع کسب و کارهای سنتی و مدرن، استارتاپ ها و فریلنسر ها فراهم میکند.

بهترین کسب درآمد آنلاین و نامحدود با کمترین هزینه

شما به عنوان شخصی که پنل نمایندگی مینو اس ام اس را خریداری کرده و تصمیم به درآمدزایی از این طریق را دارد، به راحتی می‌توانید حداقل ماهیانه ۱۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید! این کمترین درآمد شما با حداقل فروش ماهیانه است. با فروش ۱۰۰ هزار پیامک در ماه درآمدی حدود ۱.۳۳۰.۰۰۰ تومان کسب می‌کنید و با فروش ۵ خط اختصاصی به کاربران و نمایندگان خود که ارزشی معادل ۹۰۰.۰۰۰ تومان داشته باشد، درآمدی حدود ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان کسب خواهید کرد. همچنین با فروش ۲۰ پنل کاربری در ماه که کمترین مقدار فروش پنل کاربری در ماه است درآمدی حدود ۱.۳۳۰.۰۰۰ تومان کسب خواهید کرد. یکی از جذابیت های سامانه مینو اس ام اس ” اعطای نمایندگی” است که با استفاده از این قابلیت پنلی کاملا مشابه پنل خود را می‌توانید به فروش برسانید که با حداقل فروش ۴ پنل نمایندگی در ماه ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان درآمد خواهید داشت. به دلیل عدم دریافت هزینه بابت فروش پنل، تمامی درآمد حاصل از آن سود خالص نمایندگی محاسبه می‌شود. مجموع دریافتی شما از پنل نمایندگی که از راه های مختلف کسب خواهید کرد، عددی بالای ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان در ماه است که با مهارت فروش و اختصاص زمان بیشتر این عدد افزایش پیدا می‌کند.

خرید پنل نمایندگی اس ام اس

پکیج نمایندگی

کسب درآمد اینترنتی و بدون سرمایه با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس!

این بسته مناسب افرادی است که به دنبال شغل فیلنسری با سرمایه اندک و یا درآمد زایی از طریق اینترنت می‌باشند.

۱۰۰% امکانات سامانه

تعرفه ۱۹.۵ تومان

شارژ هدیه ۵۰ هزار تومان

999

هزار تومان

‏۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه کامل

نکات مهم:

۱ _ تمامی گزارشات مالی اعم از ارسال پیامک، سود نمایندگی،خرید پنل، پرداخت بانکی و … به صورت دقیق در پنل پیامکی شما قابل مشاهده است.

۲_ اعتبار شارژ پیامکی شما در سامانه اس ام اس به صورت دائمی خواهد ماند و در صورت استفاده نکردن از بین نمیرود.

۳- طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، مبلغ ۱۰ ریال “در زمان ارسال” و همچنین ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

امکانات پنل نمایندگی

با خرید نمایندگی مینو اس ام اس به تمام امکانات پنل نمایندگی پیامک دسترسی دارید!

ایجاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان تعریف بسته های متفاوت وجود دارد و شما میتوانید بسته ها را با توجه به سیاست کاری خود با دسترسی های متنوعی از امکانات پنل بسازید.

تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی پیامک میتوانید برای بسته های مختلف قیمت گذاری جداگانه برای پنل پیامک ، تعرفه ارسال پیامک و خطوط پیامکی تعریف کنید.

سایت با نام و نشان خودتان

در پنل نمایندگی میتوانید کسب و کارتان را با دامنه و برند شخصی خود معرفی کنید و سامانه اختصاصی بدون لوگو و نام مدیانا اس ام اس داشته باشید.

اتصال به درگاه شما

شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را در سامانه پیامک مدیانا اس ام اس ثبت کنید تا کاربران هزینه های شارژ سامانه و خرید اکانت و خط را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.

قرارداد رسمی و الکترونیکی

تمام فعالیت ها به صورت رسمی و مستقیم بوده و قرارداد یک ساله طبق فرآیند الکترونیکی بین مجموعه و نمایندگان از هر نقطه از ایران منعقد میشود.

امکان کسب در آمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت پنل نمایندگی نمایندگی شما اضافه میشود.