ماژول پیامک چیست؟

با استفاده از ماژول پیامک می‌توانیم پیام‌های تشکر، نظر سنجی، پیگیری و پشتیبانی و … را برای مشترکان و مخاطبان خود ارسال کنید. به همین دلیل است که بسیاری از مؤسسات، شرکت‌های دولتی و خصوصی، فروشگاه‌ها ها، آموزشگاه‌ها و … از ماژول پیامک استفاده می‌کنند. برای مثال زمانی که با یک شرکت یا آموزشگاه تماس می‌گیرید ممکن است تا مدت‌ها پیامک‌هایی از طرف آن شرکت یا موسسه دریافت نمایید. این ماژول اس ام اس است که چنین امکانی را به آن شرکت یا آموزشگاه می‌دهد.

 

البته علاوه بر این، با اتصال ماژول‌های پیامکی به وب سرویس و استفاده از API ماژول پیامکی در سایت می‌توانید استفاده‌های گسترده‌تر و پرکاربردتری از این نوع ماژول‌ها انجام دهید. تأیید هویت اعضای جدید، ارسال اطلاعات خریدهای انجام شده، ارسال کد تخفیف و … از دیگر مزایای ماژول پیامک هستند. شما می‌توانید با تهیه سامانه پیامکی علاوه بر استفاده از ماژول‌ها، به ارسال پیام انبوه تبلیغاتی بپردازید.

 

با استفاده از ماژول ارسال پیامک انبوه می‌توانید پیامک‌های انبوه (Bulk SMS) را برای افراد یک صنف خاص، یک منطقه خاص یا … که مخاطبان یا مشتریان بالقوه شما هستند پیامک ارسال کنید. در صورتی که از خط خدماتی استفاده نمایید پیامک‌های شما در بلک لیست نخواهند ماند و به دست تمام مخاطبان می‌رسند.